Bugünlerde alacağın önemli bir karar, hayatını güzelleştirecek. Soon you will receive important news that will improve your life.

BİZ

KİMİZ?

“Yeni bir şeyler dene ve kimsenin yapmadığını yap!”

Fortune Group Gıda, 2008 yılında Türkiye’nin ilk Şans Kurabiyesi (Fortune Cookie, Fal Kurabiyesi) üreticisi olarak faaliyet hayatına başladı. ForFun markası adı altında kuruluşundan bu yana İstanbul Nişantaşı’ndaki üretim tesislerinde faaliyet gösteriyor.

 

“İşine karşı her zaman özenli ol, başarının sırrı burada!”

 

Uzman kadromuz ve AB standartlarında hizmet veren kurabiye üretim tesislerimizde, sağlıklı, hijyenik, kurallara uygun ve gıda üretmenin sorumluluğunun bilincinde olarak üretim yapıyoruz. Üretimimizin kalitesi bizim için daima her şeyden önce geliyor. İşte bu yüzden ilk ürettiğimiz kurabiyenin içerisindeki falda “İşine karşı her zaman özenli ol, başarının sırrı burada!” yazıyordu.

 

“Yaratıcı ol ve kendini kısıtlama.”

 

ForFun Fortune Cookie’nin pek çok farklı şekilde lezzet ve eğlence sunabileceğini biliyoruz. Bu sebeple pek çok müşterimize, kendilerine ya da markalarına özelleştirilmiş üretimler de yapıyoruz. Bugüne kadar kurabiyelerimizin içindeki falların içerisinde bir markanın promosyon kodlarından, bir türlü sevdiği kişiye açılamayan bir müşterimizin ilan-ı aşk cümlelerine kadar bir dolu sürpriz çıktı. 

 

“Yanında olanların kıymetini bil.”

Meşrutiyet Mahallesi Albay Sadi Alantar Sokak

No:10 / 3 Nişantaşı Şişli / İSTANBUL

0
Original_png.png